Ubytování Zillertal

Ubytovacích zařízení v Zillertalu je opravdu dostatek a poskytované služby jsou vysoké kvality. Ať už se ubytujete v dražším či levnějším zařízení, vždy tu najdete čisté a útulné prostředí. Místní horské penziony, hotýlky, apartmány či venkovská stavení jsou postaveny tak, aby ladily s přírodou a nenarušovaly ráz této romantické krajiny. Rakousko je zemí, která dbá na své životní prostředí, ohleduplnost k přírodě je tu od Vás jako turistů též očekávána.

Údolí Zillertal se rozděluje na čtyři oblasti (Fügen – Kaltenbach, Zell – Gerlos, Mayrhofen – Hippach, Tux – Finkenberg) a právě zde se můžete poohlédnout po nějakém ubytování, které Vám bude vyhovovat. Nejvíce ubytovacích zařízení je v Gerlosu, jelikož se nachází přímo v srdci Zillertalu. Rozhodnete-li se přijet kolem významných svátků jako jsou Vánoce či Velikonoce, je třeba, abyste si rezervovali místa dostatečně dopředu. Zdejší zařízení jsou totiž velmi žádaná. Ubytování můžete hledat například prostřednictvím místních turistických informačních kanceláří, které si za rezervaci někdy účtují menší poplatek.

Ať už je Zillertal rozlehlý jakkoliv, nemusí Vás nijak znervózňovat, když sem nepřijedete vlastním automobilem. Místní skibusy Vás dopraví z ubytovacího zařízení přímo k lanovce. Večer tu pro změnu funguje pravidelná kyvadlová doprava, díky které se dostanete do všech místních zábavních podniků.