Lyžování Seefeld

Co se týká lyžování v Seefeldu, je to středisko vyhledávané spíše rodinami s dětmi. Nachází se tu přibližně 30 kilometrů sjezdovek, které jsou mírnějšího charakteru. Skvělou příležitost tu dostanou lyžaři začátečníci nebo ti, kteří si potřebují oprášit své lyžařské schopnosti. Nejvíce sjezdovek je značených modře. Dále se tu nachází pár červených sjezdovek a opravdu jenom minimum černých. Tratě jsou velmi dobře upravované a propojeny moderními vleky a lanovkami. Pokud byste si nevystačili s místními Gschwandtkopf, Rosshütte a Seefelder Joch, můžete využít propojenosti střediska s lyžařskými centry v Ehrwaldu, Reithu či německým Garmisch Partenkirchen.

Více než na lyžích si tu určitě užijete na běžkách. Seefeld je Mekkou běžkařů. Nachází se tu totiž 279 kilometrů pečlivě udržovaných tratí. Patří mezi nejlepší alpské běžkařské oblasti. Jsou tu tratě jak pro klasiku, tak bruslení, které vedou napříč krásnou přírodou.

Ani v noci se tu nebudete nudit. Pokud zrovna nebudete na návštěvě v místních zábavních podnicích, můžete se vydovádět prostřednictvím nočního lyžování na Rosshütte nebo na nočním sáňkování či běžkování v Leutasch.